19.7 C
Kaunas
Sekmadienis, 23 birželio, 2024
spot_img

Verslininkai: skiepas – kiekvieno darbuotojo sąmoningas pasirinkimas

Epidemiologinei situacijai šalyje vėl pradedant blogėti, verslininkai išsako savo poziciją dėl skiepų, kad tai yra viena efektyviausių priemonių artimiausioje ateityje efektyviai dirbti.

Gelžbetonio jungčių ir statybinių kompozitinių konstrukcijų gamintojos „Peikko Lietuva“ vadovas Paulius Bulota sako, rugpjūčio mėnuo tarsi lūžio taškas tarp vasaros atsipalaidavimo ir rudenį galimai grįžtančio karantino, tad jau dabar būtina imtis visų priemonių, kurios paragintų darbuotojus įsitraukti į vakcinacijos kampaniją.

,,Mes pripažįstame vakcinacijos naudą, tačiau kiekvienas žmogus yra individualus ir negalime jo versti, papirkinėti. Jaučiame pareigą visomis įmanomomis priemonėmis šviesti savo darbuotojus naudojant teisingą ir savalaikę informacija apie Covid-19 viruso grėsmes, galimas ilgalaikes pasekmes sveikatai ir neigiamą įtaką verslui“, – sako P. Bulota.

Įmonės atstovo teigimu bendraujant su darbuotojais tampa aišku, kad žmonių, kurie turi stiprius įsitikinimus, pažiūras pakeist itin sunku, tačiau tuos, kuriems trūksta informacijos ar tiesiog delsia imtis veiksmų, tikrai galima ir reikia paskatinti vakcinuotis.

„Pasirinkimo laisvė ir atsakomybė gyvenime eina greta, todėl labai tikime savo darbuotojų sąmoningumu. Viena iš mūsų įmonės vertybių – pagarba ir pasitikėjimas vienas kitu, todėl svarstymas apie nepasiskiepijusių žmonių nušalinimą nuo pareigų, darbdavio iniciatyva, būtų lengviausias kelias, bet jis nesuderinamas su mūsų vidine kultūra,”- yra įsitikinęs „Peikko Lietuva“ vadovas.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos