19.7 C
Kaunas
Sekmadienis, 23 birželio, 2024
spot_img

Siūlo atvykti į biurą ir atlikti COVID-19 testą

Odontologijos klinika „Šypsenos akademija“ pasiūlė naują paslaugą – atlikti greitąjį COVID-19  antigenų testą įmonės atstovui atvykus tiesiog į įmonės biurą. Toks būdas, anot klinikos, paspartina testavimą šalyje ir yra patogesnis verslui.

„Greitasis antigenų testas gali būti atliekamas tiek mūsų klinikoje, tiek kliento objekte. Suprantame, kad darbo metu išleisti kažkur važiuoti testuotis penkis, dešimt ar daugiau žmonių yra nuostolinga. Tad esame pasiruošę sutvarkyti visus teisinius bei techninius formalumus ir atvykti į nurodytą vietą, kad klientui nekiltų jokių rūpesčių“, – sakė Gintarė Krikščiūnienė,  odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ direktorė.

Už atliktus testus verslas gali gauti valstybės kompensaciją. Nuo karantino nukentėjusios įmonės turėtų užpildyti paraišką ir kreiptis į „Invegą“.

Kaip skelbia „Invega“, vienam darbuotojui kompensuojama iki 4 testų per mėnesį. Tai gali būti individualią veiklą vykdantys asmenys, dirbantieji pagal verslo liudijimą, ar smulkaus ir vidutinio verslo subjektai. Neabejojama, kad reguliarus testavimas padės apsaugoti darbuotojus, mažins susirgimų riziką ir sudarys prielaidas karantino apribojimų švelninimui.

Antigenų testas, paimant mėginį iš paciento nosiaryklės, netrunka nė minutės, o atsakymas dėl COVID-19 sužinomas per 15 minučių.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos