19.7 C
Kaunas
Sekmadienis, 23 birželio, 2024
spot_img

Mobilusis vakcinavimo centras sugrįžo į vieną sėkmingiausių savo stotelių Kaune

Po to kai praeitą savaitgalį sulaukė didelio kauniečių susidomėjimo, Mobiliojo vakcinavimo centro nuo COVID–19 autobusas šeštadienį sugrįžo į prekybos miestelį „Urmas“.

Praeitą šeštadienį čia įsikūręs Mobilusis vakcinavimo centras sulaukė daug pasiskiepyti norinčių kauniečių ir miesto svečių. Iš viso per kelias valandas buvo paskiepyti net 262 žmonės, o ši vakcinavimo stotelė tapo viena sėkmingiausių Kaune.

„Kasdien sulaukiame tūkstančių lankytojų iš viso Kauno regiono, o skiepijimo procesas yra labai patogus ir paprastas – tereikia ateiti ir prieš skiepijantis parodyti savo asmens dokumentą. Be to, tai labai patogu ir mūsų prekybininkams, kuriems šiuo atveju nereikia ilgam palikti savo darbo vietų. Tai ir lėmė, kad sulaukėme bene rekordinio pasiskiepijusių Mobiliajame vakcinavimo centre skaičiaus“, – sakė prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė.

Iki šiol bent viena doze paskiepyti yra beveik pusė Lietuvos gyventojų. Teigiama, kad kolektyviniam imunitetui įgyti reikalinga bent 70 proc. visuomenės narių vakcinacija.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos