18.1 C
Kaunas
Sekmadienis, 23 birželio, 2024
spot_img

Medikams už senjorų skiepijimą – premijos

Vilniaus miesto taryba šiandien pritarė iki šių metų pabaigos skirti 60 tūkst. eurų senjorų vakcinacijos skatinimui.

„Matome, kaip sunkiai medikai dirba ne tik gydymo įstaigose, bet ir konsultuodami telefonu, įtikinėdami senjorus pasiskiepyti. Vyresni nei 65 amžiaus gyventojai jau gali gauti ir trečią vakcinos dozę, tačiau vis dar yra nepasiskiepijusių net pirmąja. Statistikos departamento suvestinės, kuriose matome vyresnio amžiaus gyventojų mirčių skaičius, signalizuoja, kaip svarbu kuo greičiau imtis naujų būdų skatinti senjorų vakcinaciją, apsaugoti juos nuo skaudžių pasekmių“,  – sako savivaldybės Administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Savivaldybės administracijos direktorė pasirašė įsakymą, kurio tikslas – paskatinti Vilniaus miesto asmens sveikatos priežiūros įstaigų medikus dirbti vakcinacijos ambasadoriais, konsultuojant vyresnio amžiaus pacientus.

Už kiekvieną prie sveikatos priežiūros įstaigos prisirašiusį  65 metų ir vyresnį pacientą, šeimos gydytojo ir jo komandos nario ar kito medicinos įstaigos darbuotojo bet kokia forma (žodžiu, raštu, elektroniniu paštu, telefonu ir kt.) įtikintą skiepytis ir paskiepytą pirmąja COVID-19 ligos vakcinos doze, iš Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšų bus skiriamas 10 Eur skatinamasis priedas.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos