18.5 C
Kaunas
Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024
spot_img

Masinė vakcinacija Vilniuje – jau netrukus

50 vakcinacijos kabinų ir iki 15 tūkst. skiepų gyventojams per parą – tokiais pajėgumais nuo kitos savaitės pradžios Vilnius išplės vakcinacijos bazę, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ atidarydamas dar vieną masinės vakcinacijos nuo COVID-19 centrą.

Toliau dirbant ir dar dviem masinei vakcinacijai skirtiems centrams savivaldybėje (Konstitucijos pr. 3) ir Žirmūnų neformaliojo ugdymo centre (Žirmūnų g. 1B), kitos ambulatorines sveikatos paslaugas teikiančios sostinės įstaigos galės koncentruotis į anksčiau paskiepytųjų revakcinaciją ir sunkiai judančių pacientų skiepijimą namuose.

 Patogų privažiavimą ir erdvų parkingą turinčiame „Litexpo“, didžiausioje jo salėje Nr. 5, veiks 50 vakcinavimo kabinų. Atvykusieji automobiliais bus iškart nukreipti į vakcinacijos centrui rezervuotą nemokamą parkingą, pasirinkusius viešąjį transportą autobusas atveš iki specialiai įrengtos stotelės.

Tam ruošiami nauji maršrutai, vešiantys į vakcinacijos centrą iš kelių miesto vietų. Pagrindinė taisyklė, galiosianti visiems – iš parkingo į „Litexpo“ teritoriją bus galima patekti tik likus 15 minučių iki skiepo, todėl savivaldybė kviečia gyventojus neatvykti per anksti.

Numatoma, kad šis vakcinavimo centras dirbs nuo 10 iki 20 valandos, paslaugas jame teiks beveik visos miesto pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos, tarp jų ir privačios „Medica“ klinika ir „Inmedica“ šeimos klinikos.

Koordinuoti vakcinacijos procesus vietoje padės Raudonojo Kryžiaus savanoriai, tikimasi ir šaulių pagalbos.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos