3.7 C
Kaunas
Antradienis, 23 balandžio, 2024
spot_img

Madingiausios šių metų šukuosenos

Kiekviena moteris žino, kad nuo šukuosenos labai ženkliai priklauso mūsų išvaizda – galime atskleisti tam tikrus veido bruožus ar pabrėžti unikalią savo asmenybę. Kaip ir kalbant apie įvairias garderobo detales, taip ir šiuo atveju egzistuoja tam tikros kasmetinės tendencijos – jei svarstote apie šukuosenos pokyčius, pravartu sužinoti, kokie sprendimai šiuo metu yra madingiausi.

„Arklio“ uodega

Į „arklio“ uodegą surišti plaukai – tai ta šukuosena, kuri yra puikiai žinoma kiekvienai moteriai. Šiais metais jai netrūks populiarumo: kasdieniam įvaizdžiui plaukus galite surišti ir žemiau – toks pasirinkimas bus patogus ir netrukdys užsiimti įvairiomis veiklomis. Tuo tarpu besiruošdamos vakarėliui, surišimą kilstelėkite aukščiau. Galima eksperimentuoti plaukus perrišant kuoduku, juos stipriai ištiesinant ar pasirenkant įdomesnes gumutes – bet kuriuo atveju šiais metais su tokia šukuosena pataikysite tiesiai į dešimtuką.

Šlapių plaukų efektas

Nors šiek tiek primirštas, šlapių plaukų efektas šiais metais ir vėl bus madingas, tad drąsiai galėsite eksperimentuoti su tokia šukuosena. Jei visgi drėgni plaukai Jums atrodo pernelyg drąsus pasirinkimas, šią tendenciją galite pritaikyti subtiliau. Pavyzdžiui, panaudodamos blizgų purškiklį ir suteikdamos plaukams nuostabų blizgesį – tokie stilistiniai sprendimai šiemet taip pat nestokos populiarumo.

Lengvos garbanos

Lengvos paplūdimio garbanos tinka ne tik leidžiant laiką pliaže – tai puikus būdas tiesiems plaukams pridėti šiek tiek daugiau apimties ir tekstūros. Pasitelkusios plaukų garbanojimo žnyples lengvai suformuosite šiek tiek netvarkingas, lengva romantika alsuojančias garbanėles, kurios puikiai derės prie bet kokio Jūsų įvaizdžio. El. parduotuvėje Pigu.lt plaukų garbanoklis parduodamas palankiomis kainomis – tokį prietaisą galėsite pritaikyti įvairių šukuosenų formavimui.

Kirpčiukai

Šiais metais ypač madingi kirpčiukai, kurie yra perskirti per kaktos vidurį. Teigiama, kad toks kirpimas vizualiai šiek tiek platina veidą ir dar geriau atskleidžia visus jo bruožus – jei svajojate apie ryškesnius pokyčius, verta pagalvoti apie tokį variantą. Tokia šukuosena tinka net ir toms, kurios turi trumpesnius plaukus. Ją dar labiau pabrėšite plaukus surišusios į prieš tai minėtą arklio uodegą.

Rudi atspalviai

Šių metų rudens ir žiemos mados savaitėje dominavo rudos spalvos atspalviai – dizaineriai turėjo progą pademonstruoti jų universalumą ir turtingumą. Vienas iš populiariausių tonų šiais metais bus šokoladinis – dar geriau, jei papildomai bus naudojami subtilūs akcentai, kurie plaukams pridės daugiau tekstūros ar juos labiau išryškins. Tarp populiarių atspalvių minima ir bronzuota mediena, tačiau iš esmės šiemet bus madingi bet kokie rudi tonai – jei esate natūrali brunetė, apie pokyčius galėsite net negalvoti.

Ypač tiesūs plaukai

Tai – klasikinė, tačiau pakankamai prabangi šukuosena, kuri yra madinga jau ne pirmus metus. Tiesa, turėtumėte nepamiršti, kad žavingai atrodysite tik tuo atveju, jeigu plaukai bus ne tik tiesūs, bet ir sveiki. Pasirūpinkite, kad plaukų tiesintuvai padarytų jiems kuo mažiau žalos – rinkitės kokybiškus prietaisus, o prieš pradėdamos plaukus formuoti, naudokite patikimą apsaugą nuo karščio.

Laisvė natūralumui

Tokia šukuosena dažniausiai atrodo taip, tarsi ką tik būtume atsikėlusios iš lovos ir pamiršusios susišukuoti – kartais plaukai netgi specialiai yra paveliami. Ir tai nereiškia, kad su tokia šukuosena galėsite nubėgti tik iki artimiausios parduotuvės – priešingai, šiemet ji yra ypač madinga, tad lengvai pavelti plaukai puikiai tiks net ir prie elegantiškos suknelės.

Tarp visų šių šukuosenų turėtumėte atrasti bent kelias, kurias galėtumėte pritaikyti savo įvaizdžiui. Tačiau svarbiausia, kad pačios jaustumėtės savimi – net ir tuomet, jei Jums patinkantys sprendimai neatitinka šiuometinių tendencijų. 

Užs. nr. 20220808-01

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos