16.2 C
Kaunas
Trečiadienis, 19 birželio, 2024
spot_img

Kur ir kada nuo ateinančio savaitgalio skiepys Vilnius

Vilniui atsisveikinant su skiepobusais, suskaičiuota, jog nuo vasaros vidurio iki šiol juose buvo paskiepyta apie 33 000 gyventojų. Nuo spalio 2 dienos keičiasi kai kurių vakcinavimo centrų darbo laikas, tačiau daugėja vietų, kur vilniečiai skiepys – gyventojų laukiama asmens sveikatos priežiūros įstaigose, privačiose sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiose įstaigose ir vaistinėse.

Šaltuoju metų sezonu užsidarius Lukiškių a. ir V. Gerulaičio g. 1 vakcinacijos punktams bei nustojus važinėti skiepobusams, bus toliau skiepijima LITEXPO vakcinacijos centre ne tik darbo dienomis nuo 9 iki 19 val., bet ir savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais) – nuo 9 iki 13 val.

Gyventojams patogu pasiskiepyti ir savo asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, prie kurios jie yra prisirašę. Dėl vakcinacijos asmens sveikatos priežiūros įstaigose reikia kreiptis tiesiogiai į savo gydymo įstaigą. Arba galima rinktis privačių sveikatos priežiūros įstaigų skiepijimo paslaugas, taip pat pasiskiepyti vaistinėse.

Skiepijančių sveikatos priežiūros įstaigų ir vaistinių sąrašą rasite čia: https://vakcina.vilnius.lt.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos