21.9 C
Kaunas
Sekmadienis, 14 liepos, 2024
spot_img

Kelialapį poilsiui bus galima įsigyti ir parduotuvėse

Latvijoje kaip ir Lietuvoje dėl Covid-19 pandemijos išlieka populiarios vietinės kelionės, todėl viešbučių ir poilsio paslaugų pardavėjai didina jų prieinamumą.

NoriuNoriuNoriu.lt kelialapių korteles bus galima įsigyti ir įprastose parduotuvėse

Veiklą Lietuvoje prieš devynerius metus pradėjusi elektroninė parduotuvė NoriuNoriuNoriu.lt dabar valdo ir tokio paties pobūdžio parduotuvę Latvijoje GribuAtpusties.lv, veikia ir Estijos rinkoje. Šiose parduotuvėse galima įsigyti poilsį Baltijos šalių viešbučiuose, sanatorijose, SPA centruose. Taip pat – sveikatinimo paslaugas, įvairias procedūras.

Šiuo metu čia galima rinktis iš daugiau nei 500 poilsio pasiūlymų visose Baltijos šalyse. Pasak bendrovės „NoriuNoriuNoriu“ direktoriaus Karolio Kurpio, buvimas viename populiariausių  prekybos tinklų Latvijoje padės pasiekti išrankią dovanoms ir poilsiui auditoriją. Tai ypač svarbu dabar, kai dėl koronaviruso epidemijos vietinės kelionės ir toliau išlieka labai populiarios.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti fizinius poilsio kelialapius – korteles su konkrečiais poilsio ir procedūrų pasiūlymais viešbučiuose. Juos bus galima įsigyti „Rimi“ prekybos tinkle Latvijoje. Tai didžiulis žingsnis ir nemenkas iššūkis mums, nes iki tol dirbome tik internetinėje erdvėje“, – sakė K. Kurpis.

Kelialapių kainos prasideda nuo 20 eurų, jie galios 12 mėnesių. Pasiūlymai skirti Latvijos rinkai, todėl dauguma jų bus Latvijos objektuose, bet dalis – ir Lietuvoje bei Estijoje.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos