18.1 C
Kaunas
Sekmadienis, 23 birželio, 2024
spot_img

Kaip gaminamos vaikiškos medicininės kaukės?

Ekspertai pabrėžia, kad užtikrintų efektyvią apsaugą, medicininė veido kaukė turi dengti nosį, burną ir smakrą bei turi būti periodiškai keičiama. Vienkartines kaukes galima dėvėti tik vieną kartą, jas keisti būtina kas 3–4 val., arba kai sudrėksta.

Didžiausia kliūtis vaikams naudojant apsaugines kaukes – nepatogūs raišteliai ir netinkamas kaukių dydis, dėl ko įprastos medicininės kaukės tiesiog nesilaikydavo, nes nusmukdavo.

„Netinkamai dėvima kaukė neapsaugo, o mes juk norime, kad mūsų vaikai būtų ne tik apsaugoti, bet ir jaustųsi patogiai, kad kaukė netrukdytų. Todėl suradome Lietuvoje veikiančią gamybos įmonę, kuri atitiko mūsų reikalavimus“, – sako Natalija Nelkina, įmonės „Nelkinn“, vaikiškas medicinines kaukes prekes prekybos tinklui „Maxima“ tiekiančios įmonės, direktorė.

Pasak jos, vaikiškų medicininių kaukių gamyboje yra naudojama daug rankų darbo, jų gamyba užtrunka ir reikalauja didesnių kaštų.

„Kaukės yra specialiai pritaikytos vaikams, trisluoksnės, tvirtomis elastinėmis juostelėmis. Pagamintos iš bekvapio ir nedirginančio audinio, be stiklo pluošto ir latekso. Tikimės, kad teisingas apsauginių priemonių naudojimas padės valdyti pandemiją ir apsaugos mūsų vaikus“, – pabrėžia  įmonės „Nelkinn“ vadovė.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos