16.2 C
Kaunas
Trečiadienis, 19 birželio, 2024
spot_img

Kaip covidą tramdo slaugos namai?

Slaugos namai „Addere Care“ Trakuose ėmėsi ypatingų saugos priemonių, kurios padėtų sutramdyti ir užkardyti epidemijas ar užkrečiamąsias ligas. Vien skiepai nuo epidemijų neapsaugos, įsitikinę slaugos namų steigėjai.

„Užtikrinti 230 slaugos namų gyventojų saugumą nemenkas iššūkis, bet sprendimų yra. Autonomiški įėjimai, specialios „saugos salos“, moderni vėdinimo sistema, speciali personalo parengtis ir saugus ryšys su artimaisiais – tai turėtų būti auksinės taisyklės kiekvienai slaugos ligoninei. Jeigu jų būtų paisyta visose slaugos ligoninėse ir globos namuose, koronavirusas ten nebūtų taip smarkiai smogęs“, – sako viena naujos slaugos ligoninės įkūrėjų Kristina Judine.

Būtent karantino laikotarpiu „Addere Care“ slaugos namuose pagal Švedijos ekspertų rekomendacijas įrengta keliais režimais veikianti vėdinimo sistema, atitinkanti aukščiausius infekcijų kontrolės reikalavimus.

Ligoninė suskirstyta į devynis, autonominius įėjimus turinčius skyrius su kiekvienai bendruomenei atskiromis laisvalaikio ir maitinimo erdvėmis. Prie palatų – specialios „saugos salos“, kur reguliariai atliekamos infekcijų kontrolės procedūros. Palatos tik vienvietės arba dvivietės.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos