16.2 C
Kaunas
Trečiadienis, 19 birželio, 2024
spot_img

Beveik pusė europiečių rizikuoja savo sveikata – per mažas fizinis aktyvumas

Remiantis „Euronews“ duomenimis, net 45 proc. Europos Sąjungos (ES) gyventojų neužsiima jokia aktyvia fizine veikla. Tokie įpročiai ne tik nemenkai prisideda prie prastos savijautos, bet gali sukelti ir rimtus sveikatos sutrikimus, kaip nutukimas ar širdies ligos.

Kaip to išvengti? Ir kaip fizinį aktyvumą gali paskatinti šiuolaikinės technologijos?

„Nors nemaža dalis europiečių vis dar neskiria pakankamai laiko sportui, šiandien rinkoje esančios išmaniosios technologijos, kaip išmanieji laikrodžiai gali padėti paskatinti žmones daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Šie įrenginiai šiandien tampa kur kas daugiau nei tik stilingu aksesuaru, bet ir nepamainomu skaitmeniniu pagalbininku, galinčiu stebėti mitybos įpročius, fizinius sveikatos rodiklius ar sudegintų kalorijų skaičių“, – sako „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje Urtė Eidžiūnaitė.

Susikurkite asmeninius sporto tikslus

Pastebima, kad motyvacijos stoka ir intensyvių treniruočių baimė yra pagrindinės priežastys, dėl kurių daugelis žmonių nesiryžta pradėti sportuoti. Tokios baimės ypač kamuoja tuos, kurie tik pradeda sportuoti ar tuos, kurie į treniruotes grįžta po ilgos pertraukos. Tačiau, kaip teigia U. Eidžiūnaitė, išmanieji laikrodžiai dabar gali ne tik motyvuoti užsiimti fizine veikla, bet ir patarti, kaip teisingai atlikti tam tikrus sporto pratimus.

„Išmaniuosiuose laikrodžiuose randami įdiegti aktyvumo žiedai suteikia galimybę patiems vartotojams nusistatyti kasdienius fizinio aktyvumo tikslus ar treniruočių priminimus. Pasiekus visus suplanuotus tikslus, laikrodis apdovanoja vartotojus medaliais, taip dar labiau motyvuodamas juos siekti užsibrėžtų sporto rezultatų.

Negana to, pasinaudodami laikrodžiuose randamomis animacijomis, vartotojai gali nesudėtingai išmokti, kaip reikėtų teisingai atlikti vieną ar kitą mankštos pratimą. Galiausiai, išmanieji įrenginiai gali parodyti kiek laiko per dieną buvote aktyvūs. Tokia informacija padeda dar geriau suprasti savo fizinio aktyvumo įpročius ir lengviau jos koreguoti“, – išmaniųjų laikrodžių galimybes aptaria ekspertė.

Susiję tekstai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -spot_img

Paskutinės naujienos